• o_centrum
  • psychoterapia
  • (16kB)
  • (15kB)
  • (16kB)
  • psychotherapy_in_english
  • cennik
  • kontakt

Witamy

centrum senso prowadzą

Anna Nowak telefon: 694 216 384
Jestem psychoterapeutą w nurcie psychodynamicznym. Od wielu lat pracuję jako psychoterapeuta prowadząc praktykę prywatną oraz pracując w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w Poradni Zdrowia Psychicznego "Lniana". Oferuję psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży. Zajmuję się terapią pacjentów z nerwicą, depresją, zaburzeniami osobowości i zaburzeniami odżywiania. Swoją pomoc oferuję osobom, które potrzebują psychicznego wsparcia, które mają poczucie, że same sobie nie poradzą i potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich problemów. Terapia jest dla osób, które skarżą się na brak satysfakcji z życia, czują się nieszczęśliwe i pragną zrozumieć co jest przyczyną ich trudności. Obszarem oddziaływań jest również problematyka nawiązywania i utrzymywania satysfakcjonujących relacji z innymi ludŸmi oraz potrzeba zrozumienia samych siebie. Pomagam osobom w kryzysie, które cierpią z powodu rozstania i żałoby. Zawodowo związana jestem również z Schroniskiem dla Kobiet i Dzieci. Kwalifikacje zdobyłam uczestnicząc w 4-letnim szkoleniu w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Jest to szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Należę do członków Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Pyschodynamicznej. Pracuję pod stałą superwizją Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Małgorzata Ciołkowska (Chwalisz) telefon: 609 84 84 87
psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny. Studia magisterskie z psychologii stosowanej ukończyła na Uniwersytecie Łódzkim, jako psychoterapeuta szkoliła się w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuje z szerokim wachlarzem problemów psychicznych w Poradni Zdrowia Psychicznego, a także od wielu lat pracuje z osobami bezdomnymi oraz wykluczonymi społecznie. Jest autorem pracy naukowej w zakresie seksuologii. W SENSO prowadzi prywatną praktykę w zakresie psychoterapii indywidualnej dorosłych i młodzieży, psychoterapii par i małżeństw, gdzie obszarem oddziaływań jest zarówno praca w kierunku samopoznania i rozwoju osobistego, jak i problematyka trudności w zawiązywaniu i utrzymaniu relacji, problematyka zaburzeń nerwicowych, lęku w przeróżnych jego formach (stany niepokoju, fobie, lęk napadowy itd.), zaburzenia depresyjne, poczucia brak satysfakcji w życiu, zaburzenia afektywne. Prowadzi także konsultacje oraz pracę warsztatową m.in. w obszarze podwyższania kompetencji rodzicielskich, rozpoznawania zródeł trudności wychowawczych, pracy w kierunku polepszania jakości relacji rodzic – dziecko. Pracuje pod stałą superwizją Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Ewa Kunachowicz telefon: 66 83 666 83; email: ewa.kunachowicz@gmail.com
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą psychodynamicznym. Oferuję terapię osobom, które borykają się z niezrozumiałymi problemami i niepowodzeniami w życiu osobistym i zawodowym, przeżywają ciężkie do zniesienia i opanowania stany emocjonalne i nastroje, doświadczają kryzysu oraz tym chcącym po prostu lepiej poznać samych siebie. W swoim zawodzie cenię sobie możliwość odkrywania i przepracowywania przeżyć, z którymi na co dzień nie mamy okazji świadomie się skontaktować. Od 5 lat pracuję jako psycholog i terapeuta w Centrum Leczenia Uzależnień i Stanów Kryzysowych Fundacji „Uwolnienie”. Prowadzę długoterminową terapię indywidualną osób dorosłych, przeprowadzam także doradcze konsultacje psychologiczne. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie w trakcie nauki w czteroletniej Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). W ramach w/w szkolenia poddaję swoją pracę regularnej superwizji.

Paweł Karawajczyk telefon: 661 454 171; email: pawel.karawajczyk@gmail.com
psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny. Po studiach magisterskich z psychologii, ukończył 4-letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym - szkolenie rekomendowane jest przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Swoje kompetencje rozwija dalej poprzez stały udział w superwizji indywidualnej i grupowej. Współprowadzi psychodynamiczne warsztaty seminaryjno-superwizyjne. Posiada doświadczenie w Brytyjskim Towarzystwie Psychologicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, we współpracy z którym współorganizował konferencję naukową. Tłumacz anglojęzycznej literatury psychoanalitycznej. Pomaga osobom w depresji, cierpiącym na zaburzenia nerwicowe i zaburzenia osobowości, przeżywającym problemy emocjonalne, mającym trudności w relacjach z innymi. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych i młodzieży (wyłącznie za zgodą rodziców). Poza praktyką prywatną, prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową w ramach kontraktu z NFZ w Fundacji "Uwolnienie" w Łodzi. Pracuje pod stałą superwizją Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.


(3kB)

Senso - z jęz. włoskiego: zmysł, kierunek, znaczenie, sens.

Założyliśmy
Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej Senso, abyście mogli Państwo w profesjonalnym i życzliwym otoczeniu skutecznie korzystać z różnych form pomocy psychologicznej. Pomagamy osobom zmagającym się z zaburzeniami klinicznymi (np. depresją, nerwicą, nadmiernym lękiem). Jesteśmy również dla tych, którzy chcieliby z ciekawością przyjrzeć się światu swoich wewnętrznych przeżyć, uczuć, emocji. Lepiej zrozumieć to, co wydaje się zaskakujące, trudne, czy niepokojące. Poznać nieświadome mechanizmy swoich działań, a przez to efektywniej i odważniej kroczyć przez życie, czerpiąc z niego więcej satysfakcji.